افزایش ممبر تلگرام

تفاوت کانال عمومی و خصوصی تلگرام در چیست؟

آیا میدانید تفاوت کانال خصوصی و عمومی تلگرام در چیست؟ در ادامه تفاوتهای این دو نوع کانال تلگرام را برای شما شرح خواهیم داد.
هنگام ساخت کانال در تلگرام باید انتخاب کنید که می‌خواهید کانال عمومی بسازید یا کانال خصوصی


اما فرق این دو نوع کانال در چیست؟

•کانال عمومی یا Public Channel برای کسانی مناسب است که می‌خواهند کانالشان برای عموم مردم دیده شود و تمامی کاربران تلگرام بتوانند به آن ورود و از آن بهره ببرند که در صورت انتخاب این گزینه کاربران می‌توانند با تایپ نام کانال شما در قسمت Search تلگرام آن را بیابند. همچنین می‌توانید در قسمت Link برای کانالتان یک آدرس مشخص کنید که آن را برای همه اعضای تلگرام ارسال و افراد را به کانال خود دعوت کنید.

• کانال خصوصی یا Private Channel برای کسانی است که می‌خواهند کانال‌شان خصوصی و مخفی باشد و برای عموم دیده نشود و تنها راه اضافه کردن افراد، آدرسی است که در قسمت Link به شما از طرف تلگرام داده می‌شود. (شکل زیر را ببینید)

به عبارت دیگر آدرس (لینک) کانال خصوصی، مخفی و غیر قابل حدس زدن است و فقط شما به عنوان مدیر کانال از آن اطلاع دارید. به این ترتیب فقط کسانی که آدرس کانال را بدانند می‌توانند عضو آن شوند.


افزایش ممبر تلگرام


مجموعه کلمات کلیدی

افزایش ممبر فالور   افزایش ممبر کانال   افزایش اعضای تلگرام    افزایش اعضای کانال    افزایش بازدید کانال   ترقند های تلگرام   خرید اعضای کانال

خرید ممبر کانال   خرید ممبر تلگرام   خرید عضو کانال    خرید اعضای تلگرام    خرید بازدید کانال   خرید بازدید پست   افزایش ممبر محازی تلگرام

افزایش ممبر تلگرام افزایش ممبر تلگرام افزایش ممبر کانال افزایش ممبر تلگرام
افزایش ممبر کانال

خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

خرید ممبر فیک

فروش ممبر تلگرام

خرید ممبر کانال

خرید ممبر

افزایش اعضا کانال

فروش ممبر تلگرام

خرید ممبر کانال

افزایش ممبر

ممبر فیک

افزایش ممبر کانال

افزایش اعضا کانال

افزایش عضو تلگرام