افزایش ممبر تلگرام

چهار شایعه تلگرامی که احتمالا نمی‌دانستید!

۱- ارسال ۱۰ استیکر برای خروج از وضعیت ریپورت

حتما دیده اید که تصویر پروفایل بعضی اکانتهای تلگرام نوشته شده است که «ریپورتم. ۱۰ تا استیکر بفرست تا جواب بدم».
اگر شما این کار را کنید به راحتی خودتان را در خطر ریپورت شدن قرار می دهید. در واقع اگر به شخصی چند پیام پی در پی بدهید و جوابی دریافت نکنید، تلگرام اکانت شما را برای مدتی بلاک می‌کند. اگر خیلی خوش شانس باشید این مدت کوتاه خواهد بود و البته ممکن تلگرام تنبیه طولانی مدتی برای شما در نظر بگیرد.
پس به هیچ وجه به درخواست این افراد توجه نکنید و فقط کافیست که یک پیام برای آنها بفرستید و منتظر بمانید تا پاسخ بدهند و بعد گفتگوی خود را ادامه دهید.

۲- دیلیت اکانت برای خروج از وضعیت ریپورت

شایعه ی بعدی این است که اگر اکانت تلگرام خود را حذف کنید و دوباره اکانت بسازید، از وضعیت ریپورت خارج می شوید. خروج از ریپورت ربطی به دیلیت اکانت ندارد و اتفاقا اگر چند بار به صورت پی در پی دیلیت اکانت کنید و مجددا ایجاد اکانت کنید، تلگرام برای شما تنبیه زمانی در نظر می گیرد. یعنی برای مدتی اجازه ساخت مجدد حساب کاربری نمیدهد و سرتان بی کلاه می ماند.

۳- دعوت از افراد غریبه برای ارسال پیام به شخص

شایعه دیگری که درباره خروج از وضعیت ریپورت وجود دارد این است که به هر روشی از افراد کاملا ناشناس بخواهید که برای شما استیکر بفرستند. این کار هم هیچ تاثیری در خروج شما از وضعیت ریپورت نخواهد داشت و صرفا زمان خود را هدر می دهید.

۴- تشویق کاربر به ارسال یک پیام تبلیغاتی به گروههای دیگر

متاسفانه دیده شده است که افرادی سودجو و شایعه پرداز، متنی را در گروهها و کانالها منتشر می‌کنند و از شما می‌خواهند که آن پیام را به گروههای دیگر بفرستید تا اکانت شما از ریپورت خارج شود. بدیهی است که این مطلب صحت ندارد و اتفاقا انجام این کار باعث می شود که از نظر تلگرام یک اسپمر (منتشر کننده پیامهای هرز) شناخته شوید و تاریخ رفع ریپورت شما به زمان طولانی تری تغییر پیدا کند.

مجموعه کلمات کلیدی :

افزایش ممبر تلگرام   افزایش ممبر کانال   افزایش اعضا تلگرام    افزایش اعضا کانال    افزایش بازدید تلگرام   افزایش بازدید تلگرام   افزایش ممبر تلگرام

 

 

افزایش ممبر فالور   افزایش ممبر کانال   افزایش اعضای تلگرام    افزایش اعضای کانال    افزایش بازدید کانال   ترقند های تلگرام   خرید اعضای کانال

خرید ممبر کانال   خرید ممبر تلگرام   خرید عضو کانال    خرید اعضای تلگرام    خرید بازدید کانال   خرید بازدید پست   افزایش ممبر محازی تلگرام

افزایش ممبر تلگرام افزایش ممبر تلگرام افزایش ممبر کانال افزایش ممبر تلگرام
افزایش ممبر کانال

خرید ممبر تلگرام

افزایش ممبر تلگرام

خرید ممبر فیک

فروش ممبر تلگرام

خرید ممبر کانال

خرید ممبر

افزایش اعضا کانال

فروش ممبر تلگرام

خرید ممبر کانال

افزایش ممبر

ممبر فیک

افزایش ممبر کانال

افزایش اعضا کانال

افزایش عضو تلگرام